Skip to content

Apie mus

„Created by hat lovers for hat lovers“ – sakome tai ne veltui. „Reverie hats“ – tai lietuviškas skrybėlių prekės ženklas, kurį įkūrė Laura, pastaruosius 7 metus gyvenusi Australijoje. Čia ir gimė meilė skrybėlėms.

Daugiau apie mus galite sužinoti mūsų IG profilyje @laura_and_martynas.

Idėja sukurti savo skrybėles aplankė mus natūraliai – keliaujant po Australiją ir laiką leidžiant ir svajojant atokiose, civilizacijos nemačiusiose vietose. Ten gimė ir pavadinimas – „Reverie“ reiškia dienos svajonę / svajojimą ir stipriai rezonuoja su prekės ženklu, kurį norime atstovauti – nuotykių ištroškusių bei gamtą mylinčių „svajotojų“ bendruomenę.

Reverie fedora skrybėlės yra sukurtos ir užbaigiamos Lietuvoje, o pats gamybos procesas rankomis yra vykdomas kvalifikuotų amatininkų išsibarščiusių skirtingose pasaulio vietose.

Mūsų plačiakraštės fedora skrybėlės yra pagamintos iš natūralaus pluošto – 100% australiškos vilnos. Jos yra standžios, gražios formos bei parduodamos su rankų darbo gamybos juostelėmis.

Skrybėlių dizainui įkvėpimo sėmėmės iš gamtos – rinkomės neutralius, žemiškus tonus, kurie lengvai derėtų prie įvairaus gyvenimo būdo. Taip pat, daugumai mūsų skrybėlių bei kepurių yra suteikti Australijos vietovių, kurios mus įkvėpė ir paliko didžiausią įspūdį, vardai.

Šis prekinis ženklas gimęs iš meilės skrybėlėms yra lyg naujas nuotykis mums ir tikimės, kad Jūs būsite šio nuotykio dalis. :)